İlk Seks Deneyimim Türbanlı Yengem Leave a comment

Merhaba seks hikâyesi severler, ben Furkan, 22 yaşındayım. Genç yaşıma rağmen bugüne kadar birçok kız ve kadınla seks yaptım. Bunları sizlerle paylaşmak için yazı serime başlayacağım. Serinin birinci bölümünde ilk seks deneyimimi anlatacağım. Bu bölümdeki olaylar, dayımın karısı olan türbanlı yengemle yaşanmıştır.
Olay iki sene önce yaz tatilinde gerçekleşti. Normalde İstanbul’da üniversite okuyorum fakat yaz tatili olduğu için aile evine -İzmir’e- gelmiştim.
Dayımlar ise tatillerini geçirmek üzere Bursa’dan Çeşme’ye gideceklerdi. Tatile giderken de bize uğramaya karar vermişlerdi.
Yengem; 35 yaşında, iki çocuk annesi, balık etli diyebileceğimiz seviyede etine dolgun, bunun sonucu olarak memeleri ve götü oldukça büyük, türbanlı bir kadındır.
Fazla uzatmadan hikâyeye geçmek istiyorum. Söylediğim gibi yaz tatili olduğu için geç saatlere kadar bilgisayar oynuyor, geç uyuyor, geç uyanıyordum. Annemler, dayımları gezmeye götürmeye karar vermişti. Ben de hem canım istemediği hem de geç uyandığım için gitmeyecektim. Uyandığımda vakit öğleden sonraydı. Evde kimsenin olmadığı düşünerek tuvalete giderken “Günaydın” sesiyle irkildim. Kafamı sesin geldiği yöne doğru çevirdiğimde yengemin salonda uzandığını gördüm ve şaşırarak neden gitmediğini sordum. O da başının ağrıdığını ve yorgun hissettiğini, bu yüzden gitmediğini söyledi. Tabii, asıl niyetinin benimle sikişmek olduğunu daha sonra fark edecektim.
Tuvaletten çıktığımda yengem, başına masaj yapmamı rica etti. Ben de normal biçimde kabul ettim. Koltuğa oturdum, yengem ise yere oturdu. 5-10 dakika kadar başını ovalayarak masaj yaptım. Masaj bittiğinde çok iyi geldiğini söyleyerek teşekkür etti ve biraz çekinerek ayaklarının ve ayak bileklerinin de ağrıdığını söyledi, onlara da masaj yapıp yapamayacağımı sordu. Bu soru karşısında oldukça heyecanlanmıştım. Çünkü yengemin ayaklarını çok seksi buluyordum. Onlara dokunmak, onları öpmek ve yalamak en büyük hayallerimden biriydi. Hevesli gözükmemeye çalışarak yapabileceğimi söyledim. Hemen koltuğa uzandı ve ayaklarını kucağıma doğru uzattı. Bir ayağını sanki bilerek sikimin üzerine denk getirmişti. Beni oldukça azdıran ayaklara bu denli yakın olduğum ve bir tanesi sikime temas ettiği için sikimin kalkmasına engel olamamıştım. Oturduğum yerde eziliyor, büzülüyor, yengeme bir şey belli etmemeye çalışıyordum. O ise televizyona bakıyordu. Ayaklara dokunmaya başlar başlamaz bende film hepten kopmuştu. Artık sikimi saklayabilecek durumda değildim. Yengem ise hiç bozuntuya vermiyordu. Çaktırmadan yüzüne baktığımda televizyona bakarken pis pis sırıtıyordu. Utanacağımı düşünerek bir şey demediğini düşünüyordum. Kendimi kasarak ayaklarını ovarken yengem birden “Ayaklarım çok mu seksi!?” dedi. Bir anda aşırı utanmıştım, bir şey diyemedim. Yengem aniden doğrularak oturma pozisyonuna geçti ve “Sana bir soru sordum” dedi. Ben utancımdan lafı gevelerken dudağıma yapıştı. O anda yaşadığım şoku ve heyecanı asla unutamıyorum. İlk kez biriyle öpüşüyordum ve iş sekse doğru gidiyordu. Üstelik bu kişi, hayatta en arzuladığım kişiydi.
Kısa bir süre öpüştükten sonra soyunmaya başladık. Yengemden türbanını çıkarmamasını, onu bu şekilde sikmek istediğimi söyledim. Salonun ortasında çırılçıplak kalmıştık, dayımlar çıkıp gelse ikimiz de ayvayı yerdik ama o anın şehvetiyle hiçbir şey umurumuzda değildi. Ayrıca oldukça adrenalin vericiydi.
Yengem dizlerinin üzerine çöküp o seksi ayaklarının üzerine oturdu. Ben de karşısına geçtim ve sikimi ağzına doğrulttum. Sakso çektirmenin ne kadar zevk veren bir şey olduğunu o an keşfetmiştim. Gerçekten mükemmel bir şeydi ve ben boşalmamak için kendimi son derece zorluyordum. 5-10 dakika kadar yengem sikimi resmen somurmuştu. Ara sıra iyice gaza gelip yengemin türbanlı kafasından tutup sikimi köküne kadar sokuyordum ağzına. Benim sikim iyice kıvama gelmişti, sıra yengemin amındaydı. Yengemi koltuğa yatırdım ve bacaklarını araladım, o da bacaklarını havaya kaldırdı. Kusursuz ayaklarıyla bu sefer çekinmeden baş başaydım. Onları ölümüne yalayarak ve vakumlayarak başladım yengemi kıvama getirmeye. Sonrasında ayak bilekleri, basenleri, kasığı derken amına gelmiştim. Yengem kadar profesyonel olmasam da ben de onu iyi azdırabilmiştim.
Artık o muhteşem anın vakti gelmişti. Sikimi ürkek bir şekilde amına yaklaştırdım, yengem birden sikimi kavradı ve amına soktu. Ben de o anın şehvetiyle yengemi kucaklayarak ayağa kalktım. Bacak omza pozisyonundaydık ve bir süre yengemi çatır çutur siktim. Her vuruşumda yengemin o devasa memeleri bir o yana bir bu yana savruluyordu. Ara sıra yakalayıp kafamı gömmeye çalışıyordum. Bir yandan da yengemin başka bir devasa uzvu olan götünü avuçluyordum.
Bu pozisyon bize epey efor harcatmıştı. Yengemi kucağımdan indirdim ve yere uzandım. O da yüzü bana dönük biçimde kucağıma oturdu ve sikimi amına yerleştirdi. Yavaş tempoyla başlamış, hafif hafif oturup kalkıyordu. Kısa bir süre sonra tempoyu artırdı ve hızlı bir şekilde siktirmeye başladı kendini. Bir an gerçekten zevkten öleceğimi düşünmüştüm. Boşalmamak için kendimi zor tutuyordum. Bacak omza da olduğu gibi yengemin memeleri yine etrafa savruluyordu. Yengemi kendimi çektim ve öpüşmeye başladık. Öpüşürken daha da şehvetli sikiyordum.
Bu pozisyondan da yeteri kadar zevk aldıktan sonra yengemi koltuğa doğru domalttım. Göt deliği oldukça seksi görünüyordu. Yengeme götten de sikmek istediğimi söyledim. Zaten dayımın da götten siktiğini, alışık olduğunu söyleyerek kabul etti. Geniş gözüküyordu. Sikimi sokmam fazla zor olmadı. İyice kökledikten sonra tempoyu artırarak sikmeye başladım. Bir süre sonra kontrolü kaybetmiştim, resmen çatır çutur sikiyordum yengemi. Artık boşalmamı dizginleyemeyeceğimi fark ettim. Sikimi yengemin götünden çıkardım ve boşalacağımı söyledim. O da hemen sakso pozisyonunu aldı, biraz 31 çektikten sonra yengemin memelerine ve yüzüne hunharca boşaldım.
İşimizin bittiğini fark edip hemen toparlandık. Çok geçmeden dayımlar eve dönmüştü. Gerçekten zamanlamayı muhteşem ayarlamıştık.

Leave a Reply

Your email address will not be published.