Üvey kızımla sex hikayemiz Leave a comment

Bundan bir yıl öncesinde ikinci kez evlenmiştim benim yaşım 26 karımın yaşı ise 42’ ydi bizimkisi tamamen bir maddi kazanca dayalı evlilikti aksi halde benim o kadınla evlenmem mümkün olamazdı. Ancak bakımlı ve güzelde bir kadındı. Benimle evlenmesi koşuluyla şirketine sahip olabileceğimi söylemişti ben de evlendim ve o malın mülkün ortakçısı oldum bir senedir de bir şekilde ilişkimizi sürdürüyoruz. Ben nasıl olsa yakında menapoza girer diye bekliyorum.
Dilerseniz hikayeme başlayım sözü fazla uzatmadan. Ben bundan bir kaç sene öncesinde eşimle maddi imkansızlıklar nedeniyle boşanmıştım. Daha doğrusu o beni param olmadığı için boşamıştı diyelim. Ben de ona sinirle kendime paralı bir eş aramaya başladım bir internet sitesinde gezinirken orada 40-45 yaşlarında bir kadınla tanıştım uzun zaman konuştuk ve paralı birisi olduğuna inandım sonra da onu kendime aşık ettim ve buluşma kararı aldık. Görüştüğümüzde beni görünce hemen zaten ipleri serdi ve tamam dedi evlenelim. Bu benim aradığım bir şeydi ve işler o kadar hızlı ilerliyordu ki onun hakkında bildiğim tek şey parasının şirketinin olduğu ve de üniversite son sınıfta olan bir kızının olduğuydu. Kocası yıllar önce ölmüş bu daha hayatını yaşamış ve artık durulmak içinde evlenmeye karar vermiş neyse bir evlendik ve ben düğünümüzde kızıyla tanıştım bu kadar beklemiyordum ama benden iki yaş küçük bir kızı vardı taş gibiydi. onu görünce kendimden geçtim ve içim ılık ılık oldu annesine bak kızını al şeklindeydi ve çok etkilenmiştim biz evlendikten bir kaç ay sonra onunda okulu bitti ve bizimle yaşamaya başladı. evin içinde seksi bir bomba gibi geziniyordu. ben her annesiyle yatarken onu hayal ediyordum
evin içinde kısa şortlarla mini eteklerle askılılarla gezdikçe benim aklımı başımdan alıyordu sanki bilerek bunu yapıyormuş gibi ama ben birşey yapamıyordum.bu da beni kahrediyordu yaklaşık bir seneye yakın böyle geçti ve artık dayanamaz hale gelmiştim ben ve artık bir şeyler bende tak etmişti. bir gün yine eşim evde yoktu ve ben eve erken geldim.Annesi geç geleceğini söyleyim evden çıkmış ben içeri girdiğimde de üvey kızım bana ben de banyoya giriyorum dedi ve gitti bu beni heyecanlandırmaya başlamıştı ve kendimi tutamayarak yukarı çıktım banyonun kapısı önüne geldiğimde kapının yarım açık bırakıldığını gördüm açık kalan bölümden bakınca onu duş alıyorken gördüm ve mükemmel bir bedeni vardı beni azdırmaya yetmişti bile arkası dönük ayaktaydı ve kalça kıvrımları beni iştaha getirmişti. ben de dayanamayarak içeri girdim ve kese yapmamı istermisin dedim o da olabilir gel dedi ve oturdu sırtı dönük bir şekilde bana doğru oturdu. ben onu keselemeye başladım ancak dokundukça içim acayip bir şekilde gidiyordu sanırım bir kaç dakika keseledim ki artık kendimi tutamayıp boynuna bir öpücük kondurup ona sarıldım benim üzerimde ıslanmıştı sarılınca ama ellerimle göğüslerini tutuyor bir yandan da boynundan öpüyordum ilk önce biraz kıpırdandı istemiyormuş gibi ama kendininde bunu istediği belliydi ve bana karşı koymamaya başladı. ben de bunu fırsat bilip ona daha sıkı sıkı sarıldım ve onu ayağa kaldırdım o da bana doğru döndü ve dudaktan öpüşmeye başladık. o anı anlatamam çok güzeldi ve üstelik te acayip derece de seksi öpüşüyordu. dili benim boğazıma kadar girmişti ben de ellerimle kalçalarını sıkmaya başladım ben kalçalarını ve memelerini sıktıkça o beni daha çok ateşli bir şekilde öpüyordu ve artık üzerimdekilerini de çıkarmanın vakti gelmişti ve ne var ne yok hepsini çıkardım ikimizde banyoda çırılçıplaktık ve sevişiyorduk. ben daha beklemedim ve onu domalttım sonra arkasına geçip sikimimle alıştırdıktan sonra amı sulanınca girmeye başladım o kadar dar ve kılsız bir amı vardı ki siktikçe sikesim geliyordu ben siktikçe de onun amının suları akıyordu sonra onu kucağma alıp odaya götürdüm orda omuz bacak yaptım ve bir güzel sikiştik çok güzeldi ve üvey kızımda artık benim olmuştu. haftada bir ya da on beş günde bir annesini sikiyorum ama nerdeyse her gece üvey kızıma kayıyorum. şimdilik annesinin pek ayıktığı yok ama umarım da ayıkmaz bu şekilde hem paranın içinde hem de seksin içinde günlerimi geçiriyorum şöyle eski evliliğime dönüp bakıyorum da o zaman çok üzülmüş kendimi perişan etmiştim bugün bunun ne kadar kötü bir fikir olduğunu anladım doğrusu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.